DUK

 • Kaip tapti safari.lt klubų nariu ?

  Klubas ,,safarigo”:

  1. Įkelkite į FB grupę safari.lt savo automobilio nuotrauką su, ant galinės automobilio dalies užklijuotu, safari.lt  lipduku.
  2. Pasirūpinkite, kad  mes turėtumėm Jūsų el.pašto adresą, kurį nurodote pirkimuose.
  3. Viskas, perkant  pasirinkus nuolaidos kodą ,,safarigoklubas” kaina Jums bus 30%  mažesnė.
  4. Lauksime kelionių nuotraukų ar video Fb grupėje. Neįkėlus bent vieno foto ar video reportažo per metus, narystė klube stabdoma, o nuolaida naikinama.

  Kur gauti lipdukus?

  1. Bet kuriuo metu  pašto dėžutėje Filaretų g. 73a. Vilniuje
  2. Atsiųskite savo adresą, lipdukus išsiųsime paštu.
  3. Renginių metu

  Klubas ,,Paganyk Savo Visureigį”:

  1. Į klubą priimami ekipažai, dalyvavę bent viename paganyme, jei tam neprieštarauja kiti klubo nariai ir užsiklijavę ant savo visureigio klubo lipduką.
  2. Klubo narių privilegijos:  30% mažesnis PSV dalyvio mokestis ir 50 % nuolaida savarankiškų kelionių maršrutams.
  3. Nauji nariai priimami į klubą ir įteikiami  lipdukai tik renginių metu.
 • Kaip įkelti GPX failą į telefoną ar planšetę

  Tai visai nesudėtinga, aprašymą rasite atsiųstame PDF faile, o video čia.

 • Kaip pasirinkti maršrutą, tinkamą savo automobiliui, motociklui?

  Maršrutai sąlyginai suskirstyti į grupes:

  1. Maršrutai lengviesiems automobiliams – driekiasi asfaltais ir žvyrkeliais. Pravažiuojami visais automobiliais ir motociklais, visais metų laikais. 
  2. Maršrutai SUV’ams  skirti visiems automobiliams su didesnę prošvaista (SUV ,, parketiniai visureigiai“ nesvarbu 2WD ar 4 WD). Jie driekiasi žvyrkeliais, laukų ar miškų keliukais. Vasarą įveikiami be problemų, šlapiuoju metu ar žiemą , jei nenuvalytas sniegas, kai kurie ruožai gali tapti sunkiau pravažiuojami. Tokius ruožus galima apvažiuoti.
  3.  Maršrutai visureigiams skirti  standartiniams visureigiams (džipams), turintiems 4×4 pavarą. Kai kurie ruožai gali būti sunkiau įveikiami. Nerekomenduojame jais keliauti 4×4 pavarą turinčiais SUV’ais.Motosciklais jais keliauti galima, bet reikia rimtesnio pasiruošimo ir patirties.
  4. Maršrutai visureigiams su gerve labai panašūs į maršrutus visureigiams, tačiau juose yra ruožų, kuriuose gali prireikti gervės ir kitų pagalbinių priemonių ( paklotų, snorkelio…).
  5. Maršrutai motociklams tai lengvos bekelės maršrutai, priskiriami taip vadinamajai soft enduro kategorijai. tai lengvos bekelės maršrutai gražiausiuose šalies regionuose

  2-3  maršrutų įveikimą labai įtakoja gamtinės sąlygos. Todėl į kelionę leiskitės bagažinėje turėdami kastuvą, kirvį, pjūklą… virvę ir… neatmeskite tikimybės patirti nuotykių. Visais atvejais atsakingai vertinkite situaciją, kad nuotykiai, negadintų nuotaikos.

 • Kiek laiko trunka kelionė?

  Dauguma maršrutų (iki 150km)  ruošti,  kad  įveikti per vasaros dieną, bet jei nespėjote, menka bėda. Visada galite grįžti  pabaigti kitą kartą. O konkretaus atsakymo nėra, viskas individualu ir asmeniška, priklauso nuo važiavimo greičio, kiek laiko skirsite lankytiniems objektams ar stosite užkąsti, maudytis, grybauti…svarbiausia neskubėti ir mėgautis kelione. 

 • Ar reikia kelionėje papildomos amunicijos?

  Ruošiant maršrutus visureigiams ir SUV prireikė pjūklo, praūžusi vėtra privartė medžių. Apsidrausti verta. Bagažinėje reikėtu turėti kastuvą, tempimo virvę, kirvį, pjūklą ir porą lentų. Daug vietos neužims, bet visada jausitės saugiai. Pasiimkite sodininko žirkles ar mačetę, nukapoti krūmų šakeles, kad nesubraižyti automobilio.

 • Kaip atidaryti ir naudoti mano įsigytą maršrutą?

  Norint naudotis mūsų paruoštais maršrutais,  reikės mobiliojo prietaiso  (telefono, planšetinio kompiuterio ar nešiojamojo kompiuterio), kuriame įdiegta GPS navigacijos programėlė (įsigytame kelionės pakete rasite nuorodą  tokiai programėlei).  Atidarius maršruto GPX failą navigacijos  programėle, keliaukite  sekdami ekrane matomą trac’ką ir savo buvimo vietą. Žemėlapyje matysite ir sunumeruotus taškus, žyminčius lankytinas vietas. Maršruto aprašymą patartina atsispausdinti, kelionėje bus patogiau naudotis.

 • Ar galiu dalintis įsigytu maršrutu?

  Visos UAB Lietuviškas safaris paruoštų maršrutų teisės yra saugomos ir skirtos asmeniniam pirkėjo naudojimui. Pirkdami maršrutą, prisiimate teisinį įsipareigojimą nesidalyti, neskelbti ir neperduoti trečiosioms šalims gautų failų ar jų kopijų. 

 • Ar galiu internete skelbti nuotraukas ir įspūdžius iš kelionių?

  Žinoma, kasmet renkame aktyviausiai besidalinusį įspūdžiais keliautoją ir jį apdovanojame.

 • Kaip susimokėti už maršrutą?

  Už maršrutą galite atsiskaityti visais jums priimtinais būdais. Kai baigsite pirkimą, į nurodytą el. paštą gausite   kelionės paketą – išsamų maršruto aprašymą, patarimus, track’o  ir lankytinų vietų GPX failą.

 • Turiu visureigį, bet neturiu patirties, gal galite padėti?

  Žinoma, mūsų instruktoriai patirties sėmėsi sunkiausiose varžybose ir kelionėse. Kreipkitės , padėsim spausti čia.