Kelionių maršrutai nuotykių ieškotojams

Safari.lt maršrutai sukurti mėgstantiems keliauti ten, kur nevažinėja turistiniai autobusai ir atrasti tai, ko nerasite Vikipedijoje. Kiekvienas maršrutas unikalus, atsakingai suplanuotas ir patikrintas. Keliausite lengvuoju automobiliu, SUV‘u, enduro motociklu ar visureigiu, visuose maršrutuose rasite atsakingai dozuoto adrenalino ir netikėtų atradimų.

Apie mus Apie mus

Vertybės

Kelionių patirtys jau ilgą laiką teka mūsų venomis. Planuodami maršrutus jaučiamės įsipareigoję ir atsakingi už tuos, kurie jais keliaus, todėl mūsų atsakomybė ir išmanymas bus Jūsų bendrakeleiviai visos kelionės metu.

Savarankiški maršrutai

Skelbimas

Automobiliams

Čia nėra atsitiktinių maršrutų – visus kelius, prieš pasiūlydamas Jums, keletą kartų pravažiuoju pats. Todėl esu tikras, kad siūlomus objektus pasieksite žiemą ar vasarą, nes iki jų driekiasi asfaltuoti keliai arba padorūs žvyrkeliai. Maršrutai reguliariai tikrinami ir tobulinami, kad keliautojai „nepataikytų“ į privačias valdas ar šlagbaumais užtvertus kelius.

Skelbimas

Motociklams

Keliaujantiems motociklais sukūrėme soft enduro maršrutus. Keliausite gražiausiomis vietomis, aplankydami kruopščiai atrinktus įdomius objektus, pasimėgaudami atsakingai dozuotu adrenalinu

Skelbimas

SUV'ams

Kaip bevadintum šią automobilių grupę SUV, miesto visureigiai, parketnikai... jai skirti maršrutai įveikiami bet kokiu padidintos prošvaistos automobiliu ir driekiasi žvyrkeliais, laukų ar miškų keliukais...nes iki įdomiausių vietų asfaltas nepaklotas. Kai kurie maršrutų ruožai, po gero lietaus ar žiemą gali tapti sunkiau įveikiami, todėl keliaudami, atsakingai vertinkite savo galimybes.

Skelbimas

Visureigiams

Dauguma visureigių taip ir neišbando kelių, kuriems juos kūrė inžinieriai. Šią spragą užpildome, savarankiškų kelionių maršrutais visureigiams. Jie driekiasi miškų ir laukų keliukais, žiemą ar po gero lietaus pagardindami kelionę adrenalino prieskoniais.

Mūsų paslaugos

Skelbimas

Maršrutai

Kelionės pakete rasite viską ko reikia sklandžiai savarankiškai kelionei: kelionės takelį .gpx formatu, navigacijos programėlės telefonui rekomendaciją, kelionės gidą su išsamiu lankomų vietų aprašymu, instrukciją kaip naudotis paketu.

Skelbimas

4x4 ekskursijos

Mes keliaujame visureigiais, ten kur neprivažiuoja turistiniai autobusai, todėl matome natūralią gamtą, vietinių gyventojų būdą, išgirstame istorijas, kurių nerasite vadovėliuose.

Skelbimas

Paganyk visureigį

Kartą per mėnesį, visureigiais keliaujame mažai žinomais keliais, derinant pažintinę kelionę, su dozuotu adrenalinu ir gerai praleistu laiku.

Skelbimas

Renginiai

Ar tai bus renginys šeimai ar 100 žmonių kolektyvui, į jį bus sudėdėta viskas, ką išmokome ir sužinojome per 25 kelionių, ekspedicijų ir varžybų metus.... Jums tereikia užpildyti paraišką.

Apie mus

Safari.lt

Važiuodamas visureigiu, nesvarbu, koks kelionės tikslas, visada padarau lankstą ieškodamas įdomesnio kelio - geras jausmas maršrutą su įspūdingomis vietomis lyg šašlyką suverti ant iešmo. Dalinamės tuo, kas patikrinta ir geriausia.

V. Marozas

Partneriai